Daha önce çalınan facebook hesabını geri alma ile ilgili bir yazı yayınlamıştım. Yazıdaki yöntem, mail adresine veya cep telefonuna erişim sağlayabilen Facebook kullanıcılarının işine yaramaktadır. Bazı durumlarda hesabı ele geçiren kişi hesabınızın mail adresini ve cep telefonu bilgisini değiştirdiği için bu yöntemle çalınan Facebook hesabınızı geri almanız mümkün olmadığını gördüm.Bu yazıda ise önceki yazımdaki yöntemleri kullandığı halde hesabını geri alamayan, kurtaramayan kullanıcılara yardımcı olmaya çalışacağım.

Facebook, hesabınızın çalındığını anlaması durumunda bazen hesabı kapatabiliyor.Kapatmadığı durumlarda ise siz hesabınızı Facebook kullanan diğer arkadaşlarınıza şikayet ettirerek kapattırabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınızla ilişkili mail adresine veya cep telefonuna erişiminiz varsa kapanan Facebook hesabınızı nüfus cüzdanınız ile geri alabilirsiniz.

çalınan, kapatılan facebook hesabını geri alma

Çalınmış veya kapanmış Facebook hesabınızı geri almak için buradan ulaşacağınız forma bilgilerinizi girerek hesabınızı kurtarabilirsiniz Bu yöntemi kullandıktan sonra hesabını geri alan veya alamayan arkadaşlar yazının altındaki yorum bölümüne durumu iletirlerse sevinirim.

Kolay gelsin.

Comments

çalınan ve kapatılan facebook hesabını kurtarmak — 15 yorum

  1. Yaklaşık 3 gün önce facebook Sayfam ve mail adresim çalındı uğraşıyorum ama çözemedim çünkü her ikisinide şifresini degistirmis.ayrıca güvenlik sorularıni bile değiştirmiş benim için çok önemli lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

    • Facebook adresi çalındıktan sonra geri almak için ek bir güvenlik önlemi almadıysanız tek çare Facebook’a üye olurken kullandığınız mail adresine ulaşmalısınız. Eğer bu mail adresini de çaldırdıysanız ve geri alamıyorsunuz Facebook hesabınızı geri almanız da mümkün görünmüyor. Hesabınızı şikayet ederek kapattıra bilirsiniz.

  2. facebook sifremi unuttum ve yaklaşık 5 gün oldu arkadaşlarından yardım iste diyor fakat arkadaşlarıma ulaşmam imknsız kimlik bilgilerimle alma ihtimalim varmı

    • Facebook’a üye olurken girmiş olduğun mail adresi ya da cep telefonu ile kurtarabilirsin hesabını. Bunun dışında Güvenilir Kişilere eklemiş olduğun arkadaşlarından yardım alabilirsin.

  3. Ben bugün kızımın Facebook sayfasını buradan sizin verdiğiniz bilgiler ile faal duruma getiriyorum sayfanizda açılıyor ancak kapattıktan sonra belirlediğimiz şifre ile tekrar giremiyorum yardım edermisiniz

  4. Facebook hesabım çalındı ve e posta değiştirildi hesaba eşiremiyorum çalan kişi benim adımla milleti dolandırıyor ve beni tehtit ediyor napmam lazım ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir