Comments

e-sınav görevli ücretleri — 41 yorum

 1. Haziran 2019 da sınav salon başkanı olarak görev aldım sınav ücretim hala yatmadı nereye basvurmaliyim

  • Görev yaptığınız E-Sınav salonunun bağlı olduğu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme ve Değerlendirme Bölümü ile görüşünüz.

 2. 09/07/ 2019 tarihinde e sınavda görev aldım halen üçret ödemesi yapılmadı.Nezaman ödeme yapılacaktır

 3. Görev almak için hep başvuruyorum bir kere bile e yds de görev alamadım. Neye göre seçiyorlar acaba..

 4. ben 7 temmuzdae sınav görevim vardı yaptım ve 24 temmuzda emekliye ayrıldım üçretimmi gene aynı ibana mı yatırırlar yoksa neyapmalıyım

  • MEBBİS’te kayıtlı IBAN’ınıza yatar. O da görevliyken maaşınızın ödendiği hesabınızdır. 20 Ağustos 2019’dan sonra hesabınızı kontrol edin. Emekliliğiniz hayırlı olsun.

 5. 8 Temmuzda e-Sınav Uygulama Görevlisi olarak vazife yaptım. MEBBİS’te yatacak miktar 165,02 TL olarak görünüyor. Oysa siz tabloda Temmuz için 173,28 olarak gösteriyorsunuz. Bu rakam Temmuzun 15’inden itibaren mi geçerli, yoksa bize eksik mi yatacak?

  • 1 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019 arası yapılan görevler tablodaki ücrete tabidir. Sistem güncellenmiş ve rakam düzeltilmiştir. Eğer eksik yatarsa itirazınızı yaparsınız.

 6. Hocam ben e sınavda gorev almıstım fakat mebbıstekı IBAN no ile yeni gectıgımız bankanın IBAN no farklı. Odeme hangisine yapılır

  • MEBBİS>Sınav İşlemleri Modülü>IBAN Güncelleme bölümüne girin. Alt tarafta “Ödeme İşlemleri Bekleyen Sınavlarınız” vardır. Orada “Hesap Bilgileri” bölümünde yazan IBAN numarasına yatar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir