Comments

çalınan ve kapatılan facebook hesabını kurtarmak — 24 yorum

  1. Facebook hesabım çalındı ve e posta değiştirildi hesaba eşiremiyorum çalan kişi benim adımla milleti dolandırıyor ve beni tehtit ediyor napmam lazım ?

  2. Ben bugün kızımın Facebook sayfasını buradan sizin verdiğiniz bilgiler ile faal duruma getiriyorum sayfanizda açılıyor ancak kapattıktan sonra belirlediğimiz şifre ile tekrar giremiyorum yardım edermisiniz

  3. facebook sifremi unuttum ve yaklaşık 5 gün oldu arkadaşlarından yardım iste diyor fakat arkadaşlarıma ulaşmam imknsız kimlik bilgilerimle alma ihtimalim varmı

    • Facebook’a üye olurken girmiş olduğun mail adresi ya da cep telefonu ile kurtarabilirsin hesabını. Bunun dışında Güvenilir Kişilere eklemiş olduğun arkadaşlarından yardım alabilirsin.

  4. Yaklaşık 3 gün önce facebook Sayfam ve mail adresim çalındı uğraşıyorum ama çözemedim çünkü her ikisinide şifresini degistirmis.ayrıca güvenlik sorularıni bile değiştirmiş benim için çok önemli lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

    • Facebook adresi çalındıktan sonra geri almak için ek bir güvenlik önlemi almadıysanız tek çare Facebook’a üye olurken kullandığınız mail adresine ulaşmalısınız. Eğer bu mail adresini de çaldırdıysanız ve geri alamıyorsunuz Facebook hesabınızı geri almanız da mümkün görünmüyor. Hesabınızı şikayet ederek kapattıra bilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir