Comments

çalınan ve kapatılan facebook hesabını kurtarmak — 24 yorum

  1. Telefonu değiştirdi,ama ondan sonra girdiğimizde böyle bir mail adresi kayıtlı değil diyor.Dediğiniz gibi hesap sanıyorum ele geçirilmiş.Yine de teşekkürler…

  2. Merhaba arkadaşım…Kardeşime 4 ay önce facebook hesabı açtım.Bugüne kadar sorun olmadı,ancak telefonunu yeniledi,şimdi giriş yapmaya çalışıyoruz ama,sistemde böyle bir mail adresi kayıtlı değil diyor.Tüm yolları denedik,şifreniz 4 ay önce değişmiş diyor.Mail adresine erişim istiyor,onu yapıyoruz ama sonrası duvar.?Ne yapmalıyım,yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler.

    • Telefon değişti ise mail adresi ile kurtarabilirsin. Eğer mail adresine de arada giriş yapıp gelen giden mailleri kontrol etmediysen o hesapta silinmiş ve başkası almıştır. Bu tür durumlarda Facebook hesabı geri vermiyor.

  3. Yaaa allah aşkına bu nasıl bi iştir. Siyaset yapmayız taciz etmeyiz hakaret etmeyiz pis şeyler paylaşmayız bu face nasıl kapayılıyo abi yaa. Böyle saçmalık mı olur. Bir sürü şetrfsiz insan var kapatılmıyo. Hiç bi halt yemeyiz bizim kapAtılıyo.
    RİCA EDİYORUM YARDIMCI OLUN. DÖNÜŞ YAPILACAK DENİLDİ AMA Bİ DÖNÜŞ YAPILMADI HALADA.

  4. Ben uğraştım olmadı diyor ki bu e posta adresine kayıtlı facebook hesabı yok ama tüm bildirimler o kullandığım e posta adresine geliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir