youtube’tan video indirme programsız

Youtube’dan video indirmeyi daha önceki yazımda bahsettiğim Videocacheviewer programı ile gerçekleştirebilirsiniz. Videocacheviewer ile video indirmek biraz uğraştırıcı olduğundan daha hızlı ve yeni bir yöntemi sizinle paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar.

1. Adım: İndirmek istediğimiz videoyu Youtube’dan açıyoruz.

youtube video indirme 1

2.Adım: İnternet tarayıcısındaki adres satırında youtube ifadesinin önüne ss yazısı yazılır. Enter’a basılır.
Örneğin; yukarıdaki video için http://www.youtube.com/watch?v=Wi0a33TKt3Y adresi http://www.ssyoutube.com/watch?v=Wi0a33TKt3Y şeklinde değiştirilir.

youtube video indirme 2

3.Adım: Karşımıza videonun indirilme ekranı çıkar. Sağ tarafta “MP4 360p” yazısına tıklayarak videoyu normal kalitede indirebiliriz. Daha farklı kalite ve formatta indirmek istersek “Daha fazla” yazısına tıklamalıyız.

youtube video indirme 3

4.Adıım: “Daha Fazla” yazısına tıkladığımızda karşımıza aşağıdaki ekran gelir.

youtube video indirme 45.Adım:“Mp4 360p” yazısına tıkladığımızda video indirilmeye başlar.

youtube video indirme 5

6.Adım: Video indirildikten sonra kaydedildği yeri bulmak için aşağıdaki ekranda görülen yerden “Klasörde göster” düğmesine basılır.

youtube video indirme 6

7.Adım: İndirmek istediğimiz dosya karşımızda.

youtube video indirme 7

 

10 thoughts on “youtube’tan video indirme programsız”

  1. FATMA ERDEM

    Çok güzel açıklamışsınız ellerinize sağlık. Ben önceden indirebiliyordum. Şimdi bu siteye ulaşılamıyor diyor. Ne yapmalıyım

    1. Teşekkür ederim, denemeyi yaptığınız üniversite internet hattına bir kısıtlama getirilmiş olabilir. Evdeki internet bağlantınız ile denerseniz sorun yaşamayacaksınız.

  2. uzak diyar

    bu kadar sade ve guzel ozetlenen aciklamalar genelde sonucsuz cikarken sizinki tek tikta indirmeye basladi. cok tebrik ediyorum ve tesekkur ederim. sana hayatinda basarilar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir