çalınan ve kapatılan facebook hesabını kurtarmak

Daha önce çalınan facebook hesabını geri alma ile ilgili bir yazı yayınlamıştım. Yazıdaki yöntem, mail adresine veya cep telefonuna erişim sağlayabilen Facebook kullanıcılarının işine yaramaktadır. Bazı durumlarda hesabı ele geçiren kişi hesabınızın mail adresini ve cep telefonu bilgisini değiştirdiği için bu yöntemle çalınan Facebook hesabınızı geri almanız mümkün olmadığını gördüm.Bu yazıda ise önceki yazımdaki yöntemleri kullandığı halde hesabını geri alamayan, kurtaramayan kullanıcılara yardımcı olmaya çalışacağım.

Facebook, hesabınızın çalındığını anlaması durumunda bazen hesabı kapatabiliyor.Kapatmadığı durumlarda ise siz hesabınızı Facebook kullanan diğer arkadaşlarınıza şikayet ettirerek kapattırabilirsiniz. Eğer Facebook hesabınızla ilişkili mail adresine veya cep telefonuna erişiminiz varsa kapanan Facebook hesabınızı nüfus cüzdanınız ile geri alabilirsiniz.

çalınan, kapatılan facebook hesabını geri alma

Çalınmış veya kapanmış Facebook hesabınızı geri almak için buradan ulaşacağınız forma bilgilerinizi girerek hesabınızı kurtarabilirsiniz Bu yöntemi kullandıktan sonra hesabını geri alan veya alamayan arkadaşlar yazının altındaki yorum bölümüne durumu iletirlerse sevinirim.

Kolay gelsin.
çalınan ve kapatılan facebook hesabını kurtarmak” üzerine 24 yorum

  1. İnternet adresim çalındı.bir başkası benim adıma paylaşımda bulunuyor.4 cigabayt internet15gün gitmiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir